0(216) 660 09 24

Akordiyon Kapı

Akordiyon kapılar genellikle toplantı odalarını böler. Çoklu panel tasarımına sahip raylı duvarlar, kolaylıkla büyük salonları ikiye ayırır. Ve hatta ofisinizi bölümlemek hiç zamanınızı almaz. iki tipte oda separatörü üretilmektedir. Kayan paneller yani değişgen duvarlar ve akordiyon kapılar her ikisi de ses geçirmeme özelliğine sahiptir. Akordiyon kapının merkezini oluşturan katlanma mekanizması, pantograf olarak adlandırılır, Düz çubukların çapraz şekilde perçinlenmesidir. Metal ve ahşap akordiyon kapı çeşitleri sizlerin kullanım amacınıza göre seçeneklerinizi oluşturmaktadır. Standart ölçülerde yada talep ettiğiniz boyutlarda üretimi yapılabilmektedir. Dayanıklıdır uzun yıllar bakım gerektirmeden kullanabilirsiniz.

Akordiyon Kapı Animasyon

Akordiyon Animasyon

Nasıl çalıştığını anlamanız açısından sizler için oluturduğumuz aşağıdaki animasyonu kullanabilirsiniz. 3 farklı tasarım ve kullanım alanını kafamızda canlandırarak yaptığımız hareketli similasyon yardımı ile sizlerde kullanacağınız mekana uygun sistemi hayalinizde canlandırabilirsiniz.

Akordiyon Kapı Çeşitleri

  • Standart Akordeon Kapı
  • Lüks Akordeon Kapı
  • Deri & Körüklü Akordeon Kapı

Akordiyon kapılar iki yöne açılır şekilde monte edilebilir. Ayrıca pürüzsüz ve sessiz çalışır. Sadece gücü değil, sadece işlevi değil, aynı zamanda şık, modern görünmesini gerektiren teçhizatları çeşitli mekanlar için ideal bir seçimdir. Bu Serisi düzgün çalışma ve olağanüstü güç ve dayanıklılık sağlamak üretilmiştir.

Deri akordion kapılar

  • Bronz katı veya delikli alüminyum paneller gibi tasarım seçenekleri, altın ya da açık (gümüş), göz alıcı güzelliği ile aradığınız gizlilik ve güvenliği sağlar.
  • Restoranlar, ofisler, destekli yaşam tesisleri, hemen her yerde, bu dayanıklı akordeon kapı size kısa sürede yeniden bir alan oluşturmanıza, rahatsız edici gürültüyü en aza indirmek ve aynı zamanda odalar arasında ısı kaybı ve hava değişimi azaltmak için kullanılabilir.

Akordeon Kapı her şeyi yapıyor: Yerden tasarruf ve bir ofiste çalışma alanları ayırabiliyor. Bir otelde bir çok büyük toplantı salonunu yeniden yapılandırmanıza yarıyor. Bir bakım merkezi veya restorant da rahatsız edici gürültü ortadan kaldırabiliyor. Sonuç olarak akordiyon kapı dar alanlar için idealdir.

Renk Çeşitleri

akordiyon renk çeşitleri

Akordiyon Kapı Fiyatları

Standart ölçülerde de imal edilebilen bu ürünleri alış veriş sitelerinde de bulmak mümkün fakat ürün kargolama, montaj ve kalite gibi birçok sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Fiyatı ölçülere göre değişmektedir. İstediğiniz her ölçüde sipariş verebilir yada farklı boyutlarda ki akordiyon kapı fiyatları almak için bizlerden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Aşağıda bulunan fiyat listesi kesin değildir, ofislerimizi ziyaret ederek yada telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

EnFiyat
72 cm*
87 cm*
102 cm*
117 cm*
132 cm*
147 cm*
162 cm*
177 cm*